Galvenie
05.03.2016
"Strādnieku demokrātija" № 42
"Strādnieku demokrātija" №42 MARTS 2016
LATVIJAS DARBAĻAUŽU SAVIENĪBAS AVĪZE

Numurā:

GĀZES TIRGUS LIBERALIZĀCIJA: "Eiropas gāzes tirgus liberalizācija. Ko atnesis parastam patērētājam? Pašlaik vienīgais gāzes piegādātājs latvijas tirgū ir "Latvijas gāze" kompānija. Uzņēmuma akcijas pieder krievijas un Vācijas kapitālam - "Gazprom", "EO.N. "Ruhrgas" un "Itera Latvija". Bet visa gāze nāk no Krievijas."

NACISTISKA GENOCĪDA UPURU PIEMIŅAI: "Tajā laikā, kad visas Latvijas politiskas partijās klusē, vai pat atbalsts šajam maršam nacistiskās tendencēs arvien augs. “Waffen SS” leģionāru marš pec būtībāi sava vairākuma riko jau pat nav paši leģionāri. Tas jau ir jaunais radikālo labajo nacionālistu paaudzes spārns. Jau vairākus dienās gadā tie riko lāpu gājienos 20. gadsimta 30. gados nacistiskas Vācijas stila."

LATVIEŠU SS BRĪVPRĀTĪGO LEĢIONA NOZIEGUMI: "1943. gada 23. marta laikrakstā «Kauner Zeitung» tika publicēts šāds paziņojums: „Pēc HITLERA dekrēta 27. februārī sākās Latviešu leģiona veidošanas, kā Waffen SS rindās slēgtu militāro spēku. Veidošana būtībā pabeigta. Leģiona komandiera amatā tika iecelts ģenerālis BANĢERSKIS vienlaikus iegūstot ģenerālmajoru un Brigadefureru dienasta pakāpi. Ģenerālis BANĢERSKIS, kā ari štāba priekšnieks, ierīkots leģiona štandartfureros, pulkvedis SILGAILIS, nodeva svinīgi zvērestu.”"

LATVIJAS RŪPNIECĪBAS VĒSTURĒ.
MOTORUPNICA «SARKANĀ ZVAIGZNE»: "«Sarkana Zvaigzne» kļuva par deindustrializacijas procesa upuru bijuša PSRS, pec kurai Latvija kļuva par perferijas kapitālisma valsti, kuri pazuda savu jaudigo ražošanu, kļuva neatkariga no attistitaijem Rietumu kapitālistiskiem valstiem."

REPORTĀŽA NO LDS (bijuš. LSJ) KONGRESA. PRESES RELIZE: "Kongresa nolemj izmainīt LSJ nosaukumu. Turpmāk mūsu organizācija tiek saukta par Latvijas Darbaļauža Savienību - LDS. Tas nozīme parēju uz jaunu pakapi. Vairs nebūs vecuma ierobežojumu - organizācija izauga līdz tam, kā spēs strādāt ar dažāda vecuma cilvēkiem."

SPĒKS IR VIENOTĪBĀ!: "Kā pareizi izteikt savu neapmierinātību darba devējam un vienlaikus neciest vēl vairāk, uzdod sev jautājumu strādnieks? Vai tas Latvijā vispār ir iespējams?"

№ 42 lejuplādēt: https://cloud.mail.ru/public/G2V9/d4pDiwdxV

e-pasts: socmol@inbox.lv
facebook.com/groups/socjaunatne

Piedāvājam iepazīties ar laikraksta elektronisko versiju PDF formātā krievu valodā.
Издание латвийских социалистов в электронном формате на русском языке.
Laikraksts "Рабочая демократия" ("Strādnieku demokrātija") var atrast: Pagrīde - Periodikā - Рабочая демократия. (Links)
Latvijā / Skatīts 481 / Piebilda lspr Reitings: 0 / 0
Copyright MyCorp © 2013. Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz