Galvenie
12.03.2014
Solidaritātes akcijā zviedru antifašista Džoila aizsardzībai 11/02/2014

Solidaritātes akcijā zviedru antifašista Džoila aizsardzībai, kuru arestēja par miera demonstrācijas aizsardzību no neonacistu uzbrukuma. Šajā solidaritātes akcijā piedalījās arī SJA, Latvijas antifašisti, anarhisti un daži LSP biedri.

Demonstrācija notika 15.decembrī Stokholmā. Uz šo miera demonstrāciju, kurā piedalījās arī sievietes, bērni un pensionāri uzbruka neonacisti, apbruņoti ar nūjām, nažiem un ķēdēm. Pēc tam Stokholma notika vēl viena akcija pret nacismu, kura sapulcēja ap 20 tūkst. cilvēku un kuras galvenais lozungs bija par to, ka nacisms netiek apsveikts viņu sabiedrībā. Ilgi nevajag domāt, ka tādas radikālas darbības bija sankcionēti ar buržuāzijas valdības daļām provokācijai un tālākai antifašistu kustības apganīšanai.

Tagad visas Eiropas antifašisti veic akcijas nelikumīgi nosodīta aizsardzībai, un arī mēs 11.februārī sapulcējamies pie Zviedru vēstniecības, lai atbalstītu mūsu kolēģi. Pasākums notika gandrīz bez negadījumiem. Pasākumu uzraudzīja pazīstams Drošības Policijas darbinieks Salnieks, kas nepamanīja garāmbraukušo automobili ar izņemtu no loga kartona kārbu ar uzzīmētu kāškrustu uz tās, kuru mums atklāti demonstrēja. Tādi un citi notikumi pasaulē atklāj elitāras sistēmas nestabilitāti un buržuāzijas velmi noturēt to, apspiežot jebkādas taisnīguma cilmvietas. Neraugoties uz to, mēs vienalga sasniegsim mūsu mērķi.
Lai būtu proletāriešu vaļa, kopā mēs uzvarēsim!
Latvijā / Skatīts 642 / Piebilda lspr / Kategorijas: Latvija, sociālisti, latviešu, akcijas Reitings: 0 / 0
Copyright MyCorp © 2013. Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz