Galvenie
11.04.2017
RS KONTROLIERI IZSĒDINA BĒRNU NO TRANSPORTA
Kā vēstī LTV7, Rīgā sabiedriska transporta kontrolieri esot izsēdinājuši 11 gadu jaunu bērnu no transporta, pie tām – nelabvēlīga rajona teritorijā.
Brauciena cena Rīgā ir nepamatoti augsta, ja salīdzināt to ar rīdzinieku vidējiem dzīves apstākļiem un ienākumiem. Atvieglojumi, kas paredzēti skolniekiem un pensionāriem, diemžēl, kļūst par nastu vienkāršiem strādniekiem, kuri, viņu sociālām stāvoklim pazeminoties, bet pensijas vecumam – regulāri palielinoties, paši diez vai paspēs šos atvieglojumus izmantot.
Nepamatota, neadekvāta brauciena cena sekmē to, ka cilvēki arvien biežāk brauc bez biļetes. Vienkāršam cilvēkam, kas ar grūtībām dzīvo no algas līdz algai, ir grūti iemācīt, ka viņam jāmaksā par citu atlaidēm. Šīs cilvēks taisnīgi uzskata, ka tas ir pašvaldības un valsts pienākums – tās taču tik un tā piespiež viņam milzīgus nodokļus!
Bet brauciena cenas pazemināšanas līdz adekvātai vietā Rīgas satiksme praktizē nesaprotamas videokameru iepirkšanas, parazītiskus kontrolieru reidus starp transporta pieturvietām, kas kavē transporta kustību, regulāras pieturvietu arēja izskata izmaiņas. Protams, viss tas reizēm noved arī līdz zināmiem kāzusiem, kad parādās konflikti starp iedzīvotājiem un kontroles darbiniekiem.
Latvijā / Skatīts 252 / Piebilda lspr Reitings: 5 / 1
Copyright MyCorp © 2013. Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz