Galvenie
27.09.2016
LVSADA gatavojot protesta akciju 29. septembrī
Informācija plašsaziņas līdzekļiem.

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir saņēmusi atbalstu no Latvijas Māsu asociācijas (LMA), gatavojot protesta akciju “Par Tautas Dzīvību!”, kuras sākums plānots 2016. gada 29. septembrī plkst. 11:00 pie Saeimas.

LVSADA un LMA vadība 27. septembrī tikās, lai koordinētu darbību gaidāmās protesta akcijas ietvaros. Abas puses konstatēja, ka viens no lielākajiem trūkumiem 2017. gada veselības nozares budžeta projektā ir valdības atteikšanās paaugstināt darba samaksu nozares darbiniekiem. Šāda Veselības ministrijas nostāja nav pieņemama un ir vērtējama kā nepatīkams pārsteigums.

LVSADA priekšsēdētājs Valdis Keris un LMA prezidente Dita Raiska bija vienisprātis par to, ka labāku veselības aprūpes pieejamību nebūs iespējams nodrošināt, kārtējo reizi rupji ignorējot darbinieku tiesības uz taisnīgu atalgojumu.

Tikšanās laikā tika nostiprināta abpusēja apņemšanās ar kopīgas rīcības palīdzību panākt stabilu un būtisku veselības aprūpes valsts finansējuma pieaugumu, lai atbilstoši labai starptautiskai praksei vienlaicīgi un kompleksi risinātu gan pacientiem, gan nozares darbiniekiem aktuālās problēmas.

Informāciju sagatavoja LVSADA arodbiedrības darba koordinētāja I. Rudzīte (tel. 67847300).
http://www.lvsada.lv/
Latvijā / Skatīts 300 / Piebilda lspr Reitings: 0 / 0
Copyright MyCorp © 2013. Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz