Galvenie
07.04.2017
LATVIJA UN “BREXIT”
Martā Lielbritānija uzsāka izstāšanas procedūru no ES.
Lielbritānijas izstāšanas no Eiropas Savienības dziļi satrauc kā Latvijas valdību, tā arī latviešu imigrantus Apvienotā Karalistē. Arvien zemāks Latvijas iedzīvotāju dzīves līmenis, kas tik vien pasliktinājās, Latvijas iestājoties ES, izraisa sociālo neapmierinātību, kuru izdevās kontrolēt tikai ar strauju emigrācijas plūsmu ES centrālvalstīs.
Acīmredzami, emigrējošie no Latvijas pēc Brexit būs “nevēlamo darba migrantu” skaitā, un tāpēc arī ir satraukti ar to, ka šī situācija kārtējo reizi pasliktinās viņu sociālo stāvokli. Lai necīnītos par savām ekonomiskām un politiskām tiesībām, liels Latvijas darbspējīgo personu skaits izvēlējas ceļu uz Rietumiem, kas ir loģiski, jo ES paplašināja viņu iespējas “kopīgā Eiropas tirgū”. Bet tagad pati ES piedzīvo smagu ekonomisku un politisku krīzi.
Tagad daudziem Latvijas pilsoņiem un “nepilsoņiem” paradīsies problēma – vai atgriezties uz nabadzīgu un beztiesisku valsti ES nomalē?
Latvijas valdībai iezīmēts kopīgas Eiropas darba tirgus sabrukums nozīmēs neapmierināto ar savu stāvokli un kapitālistiskām kartībām skaita pieaugumu, kas saasinās šķirisko spriedzi valstī.

Politsturms
Latvijā / Skatīts 207 / Piebilda lspr Reitings: 5 / 1
Copyright MyCorp © 2013. Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz